Перший день: Київ

Проїхатись Україною запланував заздалегідь. Десь за місяць. Місце для ночівлі шукав переважно за допомогою сервісу couchsurfing.com, а їхати намагався в ті міста, де я когось знаю. Враховуючи, що знайомих в мене нема лише в двох областях нашої держави, подорож обіцяла бути цікавою)

Перший день мого автостопу Україною почався в дуже інтенсивному режимі, оскільки мені потрібно було за годину встигнути доробити свою роботу, зібрати речі і поїсти.

В результаті на це пішло 1:15, через що я не встиг приїхати вчасно. А оскільки у Львові, як це прийнято, йшов дощ, починався ранок не дуже позитивно. Правда, мій настрій від цього не змінився ні на йоту. Адже по правді нам самим вирішувати, сумувати з якогось приводу чи ні. Однак не будемо вдаватись в психологію, а то мене зараз понесе).

Стали ми за Галицьким перехрестям неподалік від таблички з надписом «Малехів». Чекати довелось всього 15 хвилин. Потім зупинилась шикарна пара, яка їхала до Буська, і з якою ми сміялись цілу дорогу). Виявились вони людьми теж доволі екстремальними, тому поговорити точно було про що). Стрибки з парашутом, поїздки по горах, цікаві місця… Жаль лише, що подорож зайняла тільки 40 хв.

Другий стоп був ще швидший: не пройшло й десяти хвилин, як нам зупинила фура з крутезним водієм, який…, ти ба, їхав якраз до Києва!) Таким чином, після 8 годин цікавих розмов, співання «То є Львів» з водієм-дальнобійником ми опинились біля станції метро Святошин, звідки залишалось проїхатись лише близько 25 хвилин до Хрещатика. Саме неподалік від нього був наш хост.

Сфотографувавшись на одному із своїх улюблених місць в Києві, ми пішли шукати Зігі – шикарного і гостинного чувака з Австрії, який дуже любить Україну. Трохи поблудивши, ми таки вийшли в потрібне місце і пішли знайомитись з господарями (вони власне і є зі мною на фото).

Зігі і Сігі

Люди дуже спокійні, люблять щось незвичне). Повечерявши, нас ще чекала прогулянка по нічному і дуже тихому як для вечора суботи столичному місту та зустрічі старих-добрих Михайлівського золотоверхого, Андріївського узвозу та решти красивих місць. Повернулись ми в першій і, після невеликої паузи, вклались спати.

В цілому, в мене перший день пройшов в добиранні до Києва з тим приємним відчуттям, яке зрозуміє кожен мандрівник, котрий робить те, що любить. Подивимось, що ж чекатиме нас завтра)

_____________________________

Витрати:

25 грн. – підготовка до поїздки (продукти)

3 – маршрутка

Всього: 28 грн.

Categories: Подорожі

Залишити відповідь
Перейти до панелі інструментів