Автостопом по Україні: Немирів

В дев’ятий день своєї подорожі автостопом по Україні я майже нічого не робив, тому особливо розказувати нічого. Встав відносно рано, після чого відразу почав писати звіти про поїздку. На третю годину в нас в планах був футбол. Я такого пропустити точно не міг. Особливо враховуючи, що Артур люб’язно надавав мені всю амуніцію.

Футбол в Немирові

Якось оцінити футбол в Немирові складно. В той час на полі була львівська погода: сніг, сонце та дощ мінялись місцями кожні п’ять хвилин, в чому звісно ж звинуватили мене). В першій грі я дещо замерз і вдягаючись тепліше ненароком засунув манішку в рукав своєї куртки, що спричинило певний кіпіш в кінці футболу). Розігрався я лише під кінець, однак загалом задоволення від гри отримав.

Декілька фото з футболу:

Немирів футбол

Якийсь непонятний бородатий мужлан на штучному полі Немирова

DSC_0299

DSC_0303

Вечірня програма

Після гри ми додатково зробили селфі в Немирові, а потім почимчикували додому. Пообідавши наша компанія додатково відвідала супермаркет, де я злегка закупився для подальшої поїздки в Кам’янець. Ну а вечір ми провели за грою в різні ігри на зразок «Я ніколи не…» і т. д. Завершальним етапом цього дня були філософські розмови, які я так обожнюю. Якщо я не помиляюсь, це вже вчетверте за час моєї поїздки)

DSC_0404

DSC_0405

DSC_0408

Що ж, далі мене чекає дорога в Кам’янець-Подільський, тому має бути весело)

________________________________________

Витрати за день:

18 грн. в супермаркеті

Витрати за поїздку: 418,50 грн.

Categories: Подорожі

Залишити відповідь
Перейти до панелі інструментів