Автостопом по Україні: Кам’янець-Подільський

Спілкування з людьми, що мене приймали, було, в цілому, недовгим. Вони були змучені після вечірки в честь переселення, а мене дещо вимучив автостоп по Україні. Тому після 30-хвилинної розмови і огляду фантастичного краєвиду міста з вікна ми всі через деякий час вирушили спати.

Кам’янець-Подільський

Ранок теж відзначився відносно недовгим гостюванням з моєї сторони. Я злегка перекусив, після чого пішов до Саші та його одногрупника Влада (до речі, це дуже зручно, якщо в тебе майже в кожному місті є знайомий Саша, адже тоді не потрібно запам’ятовувати імена))), що люб’язно погодились організувати мені екскурсію. Як я зрозумів згодом, мені дуже повезло. Саша виявився практично професійним екскурсоводом, тому моя прогулянка супроводжувалась різноманітними цікавими фактами про Кам’янець-Подільський та місця, що ми відвідували.

Загадковий Кам’янець

Кам’янець-Подільський – це наразі найнезвичніше місто, в якому я коли-небудь бував. Хоч мій послужний список не такий і великий, як мені б хотілося, однак в даний момент цей районний центр впевнено отримує від мене таке звання. Кам’янець є ідеальним місцем для сталкерів та екстремалів, які люблять побродити по незрозумілим і закинутим місцям. Таких місць тут, як я дізнався, безліч. Хоча я натрапив лише на одне.

Ми з самого початку вирушили до старої частини міста. Однак не мостом, а іншим шляхом через урвище. Й по дорозі ми натрапили на ось це

kzX9MVf_VcY

Спочатку ми лише просто фоткали краєвиди, знаходячись на цій, якщо її можна так назвати, будівлі. При цьому нам вдалось замітити ями, що вели незрозуміло куди. Однак тільки зійшовши вниз ми зрозуміли, що знаходились на даху будинку. Причому історичного, оскільки на ньому щось написано чи то римською, чи то латинською, чи якоюсь там ще мовою.

Камянець-Подільський

Фотки з даху “будинку”

FP-A5Fw92mA

DA5eRdDjUQQ

Історична частина Кам’янця-Подільського

«Старе місто» складає основну частину багатства Кам’янця. Тут, наприклад, знаходиться знаменитий пам’ятник туристу, біля якого я, на жаль, так і не сфоткався.

Памятник туристу

Панорама старої частини міста Камянця-Подільська ввечері

Панорама старої частини міста Камянця-Подільського

Також особливою красотою в цій частині міста відзначається католицький храм, що має власні особливості. Саме до нього ми вирушили в першу чергу, заодно побачивши кам’янецьку ратушу, вищезгаданий пам’ятник туристу і ось цю незвичну церкву.

nhvKNohZBNQ

Ратуша Камянець-Подільський

Кам’янець-Подільська ратуша

Фасад камянець-подільського храму

Фасад камянець-подільського храму

Камянець-Подільський храм

Надгробні плити на подвір’ї храму

Камянець-Подільський храм

Ворота входу в храм

Камянець-Подільський храм

Памятник на подвір’ї католицького храму

Вид з подвір’я храму

Вид з подвір’я храму

Варто відзначити, що суттєво на вигляд Кам’янця впливає фестиваль «Республіка», під час якого місто художники оздоблюють цікавими картинами. Виходить ось що:

Арт-мистецтво в Камянець-Подільську

Арт-мистецтво в Кам’янець-Подільську

Iog-1UD5jTA

Арт-мистецтво в Камянець-Подільську

BWYHGnrpYj8

Трохи побродивши в пошуках банкомату Приват-банку, якого в старій частині Кам’янця, як я зрозумів, наразі не має, ми пішли до замку. Перше враження: «ваааааааауууу». Я до цього моменту в фортецях практично не був, тому з чим порівнювати не маю. Однак саме в той момент, коли я побачив замок, я зрозумів, що в Кам’янець я точно добирався не дарма. Старовинна, дещо готична і, в цілому, дуже класна кам’янецька фортеця має навіть ядра в своїх стінах, які реставратори залишили там з моменту останньої облоги. Всередину замку ми не заходили, проте мені цілком вистачило прогулянки по подвір’ю, щоб відчути всю ефектність цього місця. Сподіваюсь, неодмінно завітати сюди ще раз.

Камянець-Подільський замок

Камянець-Подільський замок

Камянець-Подільський замок ввечері

Камянець-Подільський замок ввечері

Загальне враження від Кам’янця-Подільського

В цілому, Кам’янець на мою думку – це така дуже дивна суміш готики, старовини та розваг для молоді, які всі разом створюють химерне враження від міста. В Кам’янці крім вищезгаданого фестивалю створюються умови для безлічі різноманітних екстремальних розваг, на зразок стрибків з найвищого в Україні моста, польоту на повітряних кулях і т. д. Саме тому тут настільки цікаво.

Ще декілька фото з Кам’янця:

Камянець-Подільський

Теж якась незрозуміла, але стара споруда по дорозі в “Старе місто”

w1jbSCy_5VU

Камянець-Подільський ввечері

Міст між новою і старою частинами

rEppWLcSRHk

Камянець-Подільський восени

Камянець-Подільський восени

AAWIx1Mb5IM

49v-hUj5GSg

Categories: Подорожі

Залишити відповідь
Перейти до панелі інструментів