10 причин подорожувати автостопом (і ні слова про гроші)

  1. Подорожуючи автостопом, ви стаєте більш гнучкими. Не враховуючи візових обмежень і часових рамок, ви можете їхати практично де завгодно (якщо туди проклали дорогу) і в будь-який момент міняти свій план.
  2. Мандрівка в такий спосіб допомагає глибше вивчати культуру країни чи регіону, в який ви приїжджаєте. Ви будете дивитись на оточуючий світ не очима гіда, а очима простого водія, що вас підвозить.
  3. Час в автостопі сприймається інакше. Іноді за день відбувається стільки подій, скільки в звичайному житті не відбувається й за місяць.
  4. Автостоп – це найкращі ліки від стереотипів. Якщо ви думаєте, що всі мусульмани злюки, спробуйте проїхатись по їхній країні стопом і ви зрозумієте, що це повна дурня.
  5. Автостоп допомагає сприймати простіше безліч речей. Пішов дощ? Порвалися штани? Вас будять зранку, бо хочуть купити вашу палатку? Це все фігня. Головне що з вами все гаразд і ви робите те, що любите.
  6. Автостоп допомагає повірити в себе. Коли ви робите те, що думали не зможете, ви починаєте розуміти, що й інші речі вам по плечу.
  7. Подорожуючи автостопом, ви зустрінете безліч цікавих людей. Не всі вам будуть приємні, але якщо ви будете старанним учнем, то, можливо, навчитесь сприймати людей такими, якими вони є.
  8. Власне, автостоп – це чудова платформа для саморозвитку і самопізнання. Якщо вас мучить якесь питання чи ви чимось дуже цікавитесь, вирушайте в подорож автостопом. Ви зустрінете потрібних людей чи потрібні події. А після повернення ентузіазм з вас, швидше за все, битиме через край.
  9. Подорожуючи автостопом, ви побачите більше, адже, ймовірно, заїжджатимете в такі місця, в які точно б не попали, мандруючи туристичними автобусами.
  10. Задниця вимагає пригод? Передивилися фільмів про подорожі? (Траса 60 і Неймовірні пригоди Уолтера Мітті зачотні). Беріть рюкзак, позитивний настрій, бажано подумайте головою перед тим куди їхати і з ким, і вперед!

Лише майте на увазі, ця штука затягує. Дуже ймовірні побічні ефекти, аля погляду в нікуди після подорожі і сильного бажання поїхати кудись знову.

Залишити відповідь
Перейти до панелі інструментів